Youtube

Youtube,Pinterest’e Katıldı

Video paylaşım sitesi Youtube,bu yılın en fazla konuşulan sosyal ağı Pinterest’e katıldı.Youtube dün resmi blogundan yaptığı açıklamada videolarının Pinterest üzerinde yayınlanacağını duyurdu.

 

Pinterest video içerikleri desteklediğini Agustos 2011 de duyurmuştu; O günden beri kullanıcılar Youtube videolarını “pin”leyebiliyordu.

Youtube, Pinterest üzerinde ilham verici,yemek,moda,spor ve daha fazla ilgi alanlarına göre panolar oluşturup,video paylaşımlarını buna göre yapacak.İşte Youtube’un Pinterest açıklaması;

Sizin kadar bizde Videolarımızı Google+,Facebook ve Twitter’da paylaşmaya bayılıyoruz,bugün Pinterest2de yeni bir paylaşım maceramıza başlıyoruz.

Pinterest video güncellemesini duyurmasında itibaren,eglenceye katılmak için çok istekli olduk.Youtube’da videoları paylaşmaları için bir Pinterest rüya takımı kurduk,umuyoruz siz vu videolarıfaydalı,bilgilendirici ve ilham verici olarak bulursunuz.Her videonun amacı sizi heyecanlandırmak olacak.

Pinterest aylık 21 milyon tekil kullanıcısı ile her gün biraz daha büyümeye devam ediyor.Son yapılan bir araştırmaya göre bahar mevsiminde en hızlı büyüyen sosyal ağ oldu.Pinterest kullanıcıları,sitede Facebook’da kaldıklarından daha fazla zaman harcıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu